2021
5.6. | Klub.v. KCHRR | A. Szutkiewicz (PL) | veteránů | V3 |
6.6. | Klub.v. KCHRR | M. Wieremiejczyk-Wierchowska | veteránů | V |
KLUBOVÝ ŠAMPION KCHRR | ||||
2.MÍSTO NEJLEPŠÍ VETERÁN ROKU 2020 (KCHRR) | ||||
24.7. | Klub.v. ČKRR | I. Klápová (CZ) | veteránů | V |
25.7. | Klub.v. ČKRR | S. Beránková (CZ) | veteránů | V3 |
29.9. | Brněnka CACIB Brno | T. Havelka (SK) | veteránů | V3 |
30.9. | Světová v. Brno | Š. Štusáková (CZ) | veteránú | V |
1.10. | Mimořádná speciální v.při WDS | Ing. H. Pánková | veteránů | V2 |
2.10. | Klub.v. ČKRR + KCHRR | M. Krchňavá (SK) | veteránů | V2 |
2020
datum | typ a místo | rozhodčí | třída | známka |
25.7. | KV ČKRR Žebětín | T. Trninić (HR) | veteránů | V |
16.8. | NV Mladá Boleslav | Ing. I. Černohubová | veteránů | V1 |
5.9. | KV KCHRR Česká Třebová | Ing. Silvie Vácha (CZ) | veteránů | V3 |
6.9. | KV KCHRR Česká Třebová | H. Ahrens (A) | veteránů | V1 BOV 1.místo nejlepší ridge |
19.9. | KV ČKRR | G. Weron (PL) | veteránů | V |
20.9. | KV ČKRR | J. Ryk (PL) | veteránů | V3 |
2019
VETERÁN ŠAMPION CZ
datum | typ a místo | rozhodčí | známka |
12.1. | CAC Brno | P. Řehánek | V1, BOV |
8.5. | Pojizerská krajská výstava Mladá Boleslav |
L. Frnčová | V1 |
14.5. | Klubová výstava ČKRR Královický Dvůr |
L. Frnčová | V3 2.místo nejlepší ridge |
18.5. | CACIB Litoměřice | L. Jančík | V1 VETERÁN ŠAMPION |
20.7. | Krajská výstava Martiněves |
Ing. S. Vácha | V1, VT veteránů |
31.8. | Klubová výstava ČKRR Praha | M. Croeser (JAR) | V1/14 |
1.9. | Klubová výstava ČKRR Praha | G. Lawless (GB) | V3/15 |
30.11. | CACIB Praha | C.L.Manuel Calado (P) | V1, BOV |
1.12. | CACIB Praha | Redkina Paula (FIN) | V3 |
2018
datum | typ a místo | rozhodčí | známka |
31.3. | Klubová výstava ČKRR Královický Dvůr |
I. Klápová | V4 |
1.4. | Klubová výstava ČKRR Královický Dvůr |
M. Viktorínová | V1, nejlepší jedinec třídy čestné BIS ČESTNÁ |
1.9. | CAC Olomouc | Ch. Jouanchicot | V2 |
2.9. | Klubová výstava ČKRR Olomouc |
J. Coppens | V3 |
9.9. | Krajská výstava Louny | A. Polgar | V1, 2.místo nejlepší jedinec třídy čestné |
17.11. | Krajská výstava Mladá Boleslav |
L. Jančík | V1 |
2017
datum | typ a místo | rozhodčí | známka |
20.5. | CACIB Litoměřice | F. Klindrup (DK) | V |
17.6. | Klubová výstava ČKRR Náměšť na Hané |
E- Hammerschmidt (A) | V3 |
2.9. | Klubová výstava ČKRR Orlík |
Orit Nevo (Izrel) | V |
3.9. | Klubová výstava ČKRR Orlík |
S. Taylor (Austrálie) | VD |
7.10. | CACIB České Budějovice |
B. Špoljarić | V |
2016
JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch ČKRR,
kandidát GrandCh.CZ, Ch.ČMKU
30.4. | MV | Praha | P. Řehánek (CZ) | šampionů | V4 |
14.5. | Klub.výstava ČKRR | Horka nad Moravou | S. Kuralt (SLO) | pracovní | V2, res.CAC |
13.8. | MV | Mladá Boleslav |
Š. Štusáková (CZ) | šampionů | V |
3.9. | Klub.výstava ČKRR | Orlík | R. M. Alcrudo (ESP) | šampionů | V4 |
4.9. | Klub.výstava ČKRR | Orlík | V. Moyano (ESP) |
šampionů | VD 4 |
8.10. | MV | České Budějovice | B. Iuza (CZ) |
šampionů | V4 |
29.10. | MV | Praha | A. Long - Doyle (IRL) | šampionů | V4 |
30.10. | MV | Praha | W. Baker (AUS) | šampionů | VD |
2015
2015
JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch ČKRR,
kandidát GrandCh.CZ, Ch.ČMKU
3.1. | CAC | Brno | J, Matyáš (SK) | vítězů | V2 Res.CAC |
7.2. | CACIB | Brno | V. Dvořáková (CZ) | šampionů | V3 |
8.2. | CACIB | Brno | L. Salamon (PL) | šampionů | V4 |
30.5. | Spec.výstava ČKRR | Starovice | M. Musial (PL) | pracovní | V1 CAC BISS FEMALE |
20.6. | CAC | Klatovy | L. Pavlíková (CZ) | vítězů | V1 CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, BIG 5 |
18.7. | CAC | Mladá Boleslav | A. Brabletz (PL) | vítězů | V1 CAC |
8.8. | Krajská výstava | Kladno | L. Ubrová (CZ) | vítězů | V1, VT, KV |
29.8. | CACIB | Mladá Boleslav | M. Lepasaar (EE) | vítězů | V4 |
5.9. | Klubová výstava ČKRR | Orlík | H. Mansfield (UK) | pracovní | V1 CAC |
6.9. | Klubová výstava ČKRR | Orlík | L. Storey (UK) | pracovní | V1 CAC |
3.10. | Oblastní výstava | Praha - Džbán | M. Václavík (CZ) | vítězů | V1, Oblastní vítěz |
31.10. | CACIB | Praha | J. Matyáš (SK) | šampionů | V |
1.11. | CACIB | Praha | P. Stracke (D) | šampionů | V |
201
2014
JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch. ČKRR
28.6. | NVP | Klatovy | I. Roubalová (CZ) | pracovní | V1, CAC |
9.8. | KV | Kladno | J. Němec (CZ) | vítězů | V1, VT, Krajský vítěz |
6.9. | KV ČKRR | Orlík | K. van Klaveren (D) | pracovní | V2, res.CAC |
KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR |
|||||
7.9. | KV ČKRR | Orlík | M. Pehr (D) | pracovní | V1,CAC |
24.10. | Evropská v. | Brno | S. Radziuk(BY) | šampionů | TOP 6 / 19 |
1.11. | MVP | Praha | J. Coppens (NL) | šampionů | VD |
2.11. | MVP | Praha | Z. Omarov (GE) | šampionů | V3 |
2013
2013
JCh. CZ, Ch. CZ
5.1. |
NVP |
Brno |
O. Vondrouš (CZ) |
otevřená |
V |
2.2. |
MVP |
Brno |
L. Frnčová (CZ) |
otevřená |
V |
3.2. |
MVP |
Brno |
V. Dvořáková (CZ) |
otevřená |
VD |
30.3. |
MVP |
České Budějovice |
V. Staviarska (SK) |
otevřená |
V3 |
27.4. |
Spec. ČKRR |
Orlík |
S. Schock (D) |
vítězů |
V3 |
4.5. |
MVP |
Praha |
A. Jacobsen (N) |
otevřená |
V |
15.6. |
NVP |
Klatovy |
V. Herian (CZ) |
vítězů |
V1, CAC |
ČESKÝ ŠAMPION | |||||
20.7 |
MVP |
Mladá Boleslav |
M. Musial (PL) |
šampionů |
V2, Res. CAC |
24.8. |
NVP |
Mladá Boleslav |
V. Piskay (SK) |
šampionů |
V4 |
31.8. |
Klub. V |
Orlík - Vystrkov |
Janet Wang (SA) |
vítězů |
V |
1.9. |
Klub. V |
Orlík - Vystrkov |
John Sigve Berg (Nor) |
vítězů |
V |
14.9. splněny INDIVIDUÁLNÍ BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ PRO RR | |||||
5.10. |
MVP |
České Budějovice |
F. Zimmermann (A) |
šampionů |
V |
2.11. |
MVP |
Praha |
P. Řehánek (CZ) |
šampionů |
V2,res.CAC |
3.11. | MVP | Praha | L. Frnčová (CZ) | šampionů | V |
2012
2012
JCh. CZ
7. 1. | NVP | Brno | F. Šimek (CZ) | mladých |
V1, CAJC |
4. 2. | MVP | Brno | O. Vondrouš (CZ) | mladých |
Výborná |
5. 2. | MVP | Brno | T. Havelka (SK) | mladých |
Výborná |
31. 3. | MVP | České Budějovice | I. Roubalová (CZ) | mladých |
V4 |
28. 4. | KVP | Mladá Boleslav | J. Němec (CZ) | mezitřída |
V2 |
5. 5. | MVP | Praha | S. Nordin (SWE) | mezitřída |
VD1 |
26. 5. | MVP | Litoměřice | I. Černohubová (CZ) | mezitřída |
V1, CAC |
23. 6. | MVP | Brno | G. Weron (PL) | mezitřída |
V1, CAC |
30 .6. | NVP | Klatovy | L. Frnčová (CZ) | mezitřída |
V1, CAC |
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION | |||||
14. 7. | NVP | Mladá Boleslav | I. Černohubová (CZ) | mezitřída |
VD 1 |
11. 8. | KVP | Kladno | I. Beradze | mezitřída |
V1, VT, Kraj.vítěz, 2.místo nejlepší fena Krajské výstavy |
25. 8. | MVP | Mladá Boleslav | M. Tušanová (SK) | mezitřída |
V2, Res.CAC |
1. 9. | KV ČKRR | Orlík | E. Megginson (JAR) | mezitřída |
V |
2. 9. | KV ČKRR | Orlík | R.van Aken (JAR) | mezitřída |
V |
15.9. | KVP | Liberec | P. Řehánek (CZ) | mezitřída | V1, VT, Krajský vítěz |
29. 9. | NVP | Brno | V. Dvořáková (CZ) | mezitřída |
V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU |
6.10. | OVP | Praha - Džbán | V. Dvořáková (CZ) | mezitřída |
V2 |
13.10. | MVP | České Budějovice | E. Hammerschmid (A) | mezitřída |
VD |
3.11. | MVP | Praha | I. Černohubová (CZ) | mezitřída |
V |
4.11. | MVP | Praha | V. Staviarska (SK) | mezitřída | V |
2011
2011
23.4.2011 | MV | České Budějovice | S. Janická (CZ) | štěňata | VN1 |
30.4.2011 | KV | Mladá Boleslav | J. Němec (CZ) | štěňata | VN1 |
8.5.2011 | SV ČKRR | Starovice | S. Janická (CZ) | štěňata | VN2 |
14.5.2011 | MV | Praha | I.Černohubová (CZ) | štěňata | VN3 |
21.5.2011 | NV | Litoměřice | B.Larska (PL) | štěňata | VN3 |
22.5.2011 | MV | Litoměřice | V.Staviarska (SK) | štěňata | VN3 |
25.6.2011 | MV | Brno | L.Frnčová (CZ) | dorost | VN2 |
16.7.2011 | NV | Mladá Boleslav | M.Viktorínová (CZ) | dorost | VN2 |
13.8.2011 | KV | Kladno | J. Němec (CZ) | dorost | VN1 |
27.8.2011 | MV | Mladá Boleslav | S. Janická (CZ) | dorost | VN3 |
10.9.2011 | KV ČKRR | Orlík | D. Redman (AUS) | dorost | VN1, BEST PUPPY |
11.9.2011 | KV ČKRR | Orlík | S. Cameron - Codognotto (AUS) | dorost | VN1 |
17.9.2011 | NV | Brno | M. Kravčič (SLO) | mladých | V1 CAJC JBOB |
1.10.2011 | OBLAST.V | Praha - Džbán | O. Dolejšová (CZ) | mladých | V1, Vítěz třídy |
8.10.2011 | MV | České Budějovice | M. Václavík (CZ) | mladých | Výborná |
5.11.2011 | MV | Praha | M. Viktorínová (CZ) | mladých | Výborná |